| smile20000 a întrebat:

De ce imi zica sa schimb numele ca sa nu se poduca o confuzie? pe mine ma chema smile

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pentru ca sunt o gramada de utilizatori cu acelasi nume si, normal ca se fac confuzii.
Pe alte site-uri, cand te inregistrezi, aplicatia te anunta ca numele ales este deja luat. Aici, nu si, din cauza asta, se pot creea confuzii.

| LifeFail a răspuns:

Se pot produce confuzii, datorită faptului că mai există alţi useri cu acelaşi nume.

| angel74dm a răspuns:

Păi aici la tine la nume apare "xoxoxoxoxoxo"... Confuzia cu jocul X - 0 probabil... happy

| Dema a răspuns:

Buna. Si eu am aceias problema ca si tine, dar din pacate nu stiu ce sa fac sa-mi pun numele care il aleg eu. Pacat...am avut un nume destul de dragut.

| Adredemesconf a răspuns:

Noile reguli de pe TPU ( http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 ) interzic clonarea numelui.Adica cineva care s-a inregistrat inaintea ta avea numele tot 'smile'. El ramane cu acel nume iar ceilalti care s-au inregistrat dupa el vor trebui sa si-l schimbe, altfel contul lor va fi dezactivat.
O zi frumoasa!

| XOXOyoXOXO a răspuns:

Fix asta am patit si eulaughing

| papusikatha a răspuns:

Care e faza? Fiecare foloseste ce nick doreste! Daca tu vrei sa ai acest nume, nu vad care este problema, zi minunata!

| PetreConstanta a răspuns:

Nu-l schimba - dar stai si tu locului ca o sa ametesc

| PetreConstanta a răspuns:

De cate ori te vad chiar ma faci sa zambesc Sa-ti dea Dumnezeu sanatate

| 1Q a răspuns:

Poi smile e un cantaret si sa nu te confunde lumea cu el, depinde si cine iti zice

| Rossey a răspuns:

Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie, dar l-am schimbat putin.Fa si tu la fel.

| xStefanXxX a răspuns:

Poate are altcineva numele smile si de aia zice sa til schimbi schimbal daca asa zice

| adriangabor92 a răspuns:

Ca sa nu te confunde cu adevaratul smily

| Marbella a răspuns:

Si mie mi-au zis lfel.probabil,mai exista cineva cu acest nume.happy

| AneDăă a răspuns:

Pentru ca sunt mai multi utilizatori cu numele "Smile"!