| Aida a întrebat:

vreau sa imi schimb numele la fb dar nu stiu cum happy..ma chema Aida are cineva vreo idee?

5 răspunsuri:
| ginamagheru a răspuns:

Sus in dreapta langa nume este o sagetica, dai click pe ea si dai la setarile contului.si apare nume si dai la editeaza.big grin

| Aida explică (pentru ginamagheru):

Nu la asta ma refeream stiu cum sa il schimb.dar nu stiu ce sa pun vruiam ideehappy

| Aida explică (pentru ginamagheru):

Nu la asta ma refeream stiu sa mi.l schimb dar vruiam o idee cu ce nume sa pun happy

| soimona a răspuns:

Aida te iubeste, Ai Aida, Aidutza love, Aidutza draguta...
Sper ca te-am ajutat tongue

| All3xA66 a răspuns:

Buna, daca ai cronologie cu coperta si alte cele trebuie sa dai in primul rand pe 'profilul tau' apoi la 'Actualizeaza Informatiile' si dupa la 'date de contact'. Sper ca ti-am fost de ajutor!happy