| Coccolino a întrebat:

Am un catelus numit "Smile", va place numele, sau sa-l schimb?

Răspuns Câştigător
| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Este superb, sa nu il schimbi Irinaaa!
Deci pe Smile il tot cresti de 5 ani si el sa obisnuit cu numele, si stiu ca vrei sa-l schimbi din cauza unor copilasi, dar sa n-o sa te las!
P.S.: Daca il schimbi esti o scorpie cum a zis Andrey.big grin

Toti zic ca le place numele ca si mie.

De ce sa-l schimbi pentru. ca niste copii cu jumatate de creieras zic ca numele cainelui tau este 'naspa'.
Irina, nu-i asculta!
P.S.2:Tu erai aia care zicea sa numai bag toti copiii in seama!

5 răspunsuri:
| frumusik96 a răspuns:

Mie imi place

| iiGabytsa a răspuns:

Conteaza sa-ti placa tie, si este foarte dragut...si eu am op isicuta asa.Deci,numele este frumos... dupa parerea mea sa nu-l schimbi:X:X:*:*

| CoCaCoLa a răspuns:

Nu ii super numele thumbs up

| iulia_7948 a răspuns:

Daca asta este numele pe care l-ai ales de la inceput, pasteaza-l, asa i-a fost destinat, plus de asta este un nume dragut.

| gm_4249 a răspuns:

Da e frumos