| stefyeli a întrebat:

Salllut! am o problema si poate ma ajutati. am un cont pe facebook... care m a fost ssparta parola. dar eu... am reusit si mi am aflato. am rezolvat tot. chestia e ca mi a fost schimbat numele.,, Cristina eliisa" si pe mine ma chema,, Steph Elissa" am incercat sa schimb si imi da msj ca mi a fost schimbat numele de prea multe ori. si sa incerc doar ca numele aternativ. dar eu nu vreau asta vreau sa imi schimb numele nu ma cheama cristina laughinglaughing ce fac? ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Pufuleteeeee a răspuns:

laughing Funny! Pai nu mai poti numai daca iti faci un cont nou laughing!
Fundabatting eyelashes? pls?

| HahahaAb a răspuns:

Alt cont, si pe asta il stergi:-D