| gpoint1000 a întrebat:

De ce mi-a fost stearsa intrebarea?
Era o intrebare complet normala ce Dumnezeu.

11 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Noi n-avem de unde sti.
Daca tu consideri ca ai respectat regulile TPU atunci poti solicita reanalizarea intrebarii.
Intri in Postari sterse de Admin si dai Doresc reanalizarea intrebarii.
P.S.Inainte de a solicita reanalizarea te sfatuiesc sa citesti raspunsurile la INTREBARII FRECVENTE, vei afla despre activitatea pe TPU si ce nu este permis si poate te lamuresti ce ai gresit cu intrebarea respectiva.

| TPU.ro a răspuns:

Buna,

Spune-mi despre ce intrebare este vorba si iti voi spune exact motivul pentru care a fost eliminata. Imi poti trimite si prin mesaj privat enuntul sau poti folosi functia de reanalizare.

O zi placuta,
Cristina, TPU.ro

caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Cere reanalizarea postarii!
Trumute un mesaj adminilor sa iti dea explicatii.
http://www.tpu.ro/contact
O seara buna:)

| Atotstiutorul a răspuns:

NU exista o justificare, nu ai dreptul de a cunoaste de ce ti s-a sters o intrebare! site-ul TPU NU iti apartine, apartine unui grup de interese, care acel grup sterge prin moderatori si administratori postarile si intrebarile utilizatorilor, pentru ca asa vor ei, pentru ca e site-ul lor e casa lor intelegi?! ei nu fac ordine si disciplina la tine in casa, asa ca nici aici nu iti este permis!

| TPU.ro a răspuns (pentru Atotstiutorul):

Buna,

Fiecare utilizator poate afla motivul pentru care o postare a fost eliminata din comunitate, insa pentru aceasta trebuie sa ne contacteze/scrie. In plus, nici un enunt nu este sters pe motivul ca "asa vrem noi", ci pentru ca nu este respectat regulamentul site-ului.

Te rog ca pe viitor sa nu mai faci astfel de afirmatii ce pot crea confuzie printre membrii TPU.

Zi buna,
Cristina, TPU.ro

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai depinde ce reguli ai incalcat, nu avem noi de unde sa stim atat timp ca nu ne spui ce ai intrebat

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Motivul ţi se comunică pe mail dacă & când soliciţi "Reanalizarea" postării!

Toate cele bune!

| R0R0 a răspuns:

Poti solicita o Reanalizare si ti se va explica de ce a fost stearsa.

| Idkidk a răspuns:

Poţi cere o reanalizare ca să aflii motivul!

| alexandrualind a răspuns:

Era o intrebare care nu respecta reguliile TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reformuleaz-o,poate astfel reusesti!