| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi se sterg raspunsurile?

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Poate în unele dintre ele ai încălcat regulamentul sau ai răspuns la unele întrebări care încălcau regulamentul și au fost șterse împreună cu răspunsurile tale.
Ni se întâmplă tuturor.

| hideaway a răspuns:

Explicația este simplă : Unele dintre întrebările la care ai răspuns au fost raportate, sau, răspunsurile tale au fost raportate. ( dacă nu ai primit nici un mail în spam, cum că ți-au fost raportate răspunsurile, înseamnă că întrebarea a fost raportată de doi useri " Seniori " )
EluEbaõiglane - TPU

| Dark13 a răspuns:

Pentru ca la care intrebari ai raspuns tu poate cateva dintre intrebari sau sters