| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa sterg raspunsurile pe care le-am trimis

5 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Doar daca ceri asta adminului prin "contact" dreapta sus pe prima pagina. Dar le poti modifica(prin "edit") sa sune mai bine.Numai ca daca s-au dat deja raspunsuri si tu modifici intrebarea, acestea se nimeresc ca nuca in perete.Modificarea este buna imediat ce ai dat drumul intrebarii si te-ai razgandit sau ai scris gresit ceva.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Tu nu poti, doar Raluca poate daca ii dai un mesaj la "contact ".

Răspuns utilizator avertizat
| fluturas a răspuns:

Doar sa le editezi poti sau eventual sa-i trimiti un mesaj Ralucai happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimite-i un mesaj Ralucai cu linkurile raspunsurile care doresti sa fie sterse.