| ŞerbetdeLămâie a întrebat:

De ce nu e disponibila functia de editare a postarilor de la crearea contului? Care e logica?

Răspuns Câştigător
| MidnightLady a răspuns:

Nu trebuie sa-i dai voie, e atotputernic. Io-l mai prostesc cateodata, da' ma rezolva Alexandra. Mai cu intarziere, asa, da' are ea grija de toate.

2 răspunsuri:
| MidnightLady a răspuns:

Trebe sa treci printr-un test cu primele zece postari. Asa, robotelul te va putea gini si va sti cum sa-ti modifice postarile in viitor.

| ŞerbetdeLămâie explică (pentru MidnightLady):

Ce ziceti domnisoara miezului noptii, ca n-am inteles bine? Ce sa-mi faca robotelul? Pai i-am dat eu voie scriptului ala?

| MidnightLady a răspuns (pentru ŞerbetdeLămâie):

Nu trebuie sa-i dai voie, e atotputernic. Io-l mai prostesc cateodata, da' ma rezolva Alexandra. Mai cu intarziere, asa, da' are ea grija de toate.