| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu imi apar raspunsurile?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.
Extras din regulamentul TPU:
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Te pup!

| pietrean a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt senior!

| pietrean a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsurile date anterior postarii intrebarii mele, pentru alti utilizatori, nu imi apareau.Se bloca pe "Doresc saa il public".

| pietrean a răspuns (pentru anonim_4396):

Vad ca s-a rezolvat! Multumesc! Dar se putea vedea ca sunt"Senior". Si eu te pup.Ce varsta ai?

7 răspunsuri:
| raresbarbier a răspuns:

Ca si in cazul intrebarilor, postarile care apartin utilizatorilor noi vor fi temporar vizibile pe site doar autorilor lor si utilizatorilor care sunt logati. Dupa ce vor fi vizualizate de minimum 20 de utilizatori logati fara a fi raportate, respectivele postari vor fi vizibile pentru toata lumea.

| pietrean a răspuns (pentru raresbarbier):

Sunt senior si observ ca a fost afisat raspunsul pentru ingerinfant, dar anterior nu mi-au afisat nici-un raspuns.Se oprea(bloca) la "Doresc sa il public"

| pietrean a răspuns (pentru raresbarbier):

Vad ca s-a rezolvat! Multumesc! Dar se poate vedea ca sunt "senior".

| raresbarbier a răspuns (pentru pietrean):

Da se vede ca esti senior