| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu merge sa-mi sterg acest cont? Am intrat la"Contact", am completat toate alea si degeaba. Cum pot sa mi-l sterg?

32 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Stai liniștit, totul se rezolvă. Dacă nu ți-l șterg când vrei, nu înseamnă că nu pricep ori că îți ignoră decizia, ci pentru că nu ți-au văzut încă solicitarea. A fost weekend prelungit, dar mâine (posibil) ți se va împlini și dorința. Până atunci, mai rămâi puțin cu noi. happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Aspept de mai bine de saptamana raspus de la ei.Stau pe email ca cum se statea pe vremuri pe butelie.Am cautat si in spam..Si nici nu vad problema rezolvata! DE obicei mi se raspunda a doua zi! Nu-i bai se poate si mai rau!
Supadepui, nu conteaza ca nu ti-ai scris numele complet, eu mi-l dau pe cel real si tot ma depisteaza!

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

Mersi, parca ma simt un picut mai bine, vazand ca au trecut si altii prin situatia mea

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Stai linistit!
Poti sa nu intri pe site, pana faci uitat!

| floresdemayo a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Și tu vrei să ți-l ștergi? : ))

| Fatamuntilor a răspuns (pentru floresdemayo):

Din alte motive le-am scris! Nu e nevoie sa imi sterg contul ca sa dispar de site!
Exceptand sambatata, duminica, plus zilele nelucratoare au trecut cel putin 5 zile.
Cum spuneam, se poate si mai rau!

| T0T a răspuns:

Beg for it

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ni-l stergem si noi?

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

De ce?

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Ai muscat momeala de-a binelea, vreau sa fiu prezent in mai sa savurez niste momente!

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Nu am mușcat nicio momeală, chiar eram curios să văd ce spui. Oricum nu îi luam job-ul unui iubit user de pe aici de a se lua de discuțiile noastre. Era un gest prea urât.

| Nemessys a răspuns:

Pentru a şterge contul TPU.ro trebuie să trimiţi un mesaj, folosind funcţia "Contact" (sau direct la contact @ TPU. ro) de pe adresa de email cu care te-ai înregistrat în cadrul comunităţii. Atât întrebările cât şi răspunsurile nu vor mai fi şterse, ci vor apărea pe site ca şi cum ar fi postate de un utilizator anonim. Am recurs la această metoda, din dorinţa de a fi fair-play faţă de utilizatorii care au acordat fundiţă pentru răspunsurile care acum urmează să fie şterse. În cazul în care posesorul unui cont a decedat, la cererea familiei/prietenilor, contul respectiv va fi dezactivat. Este necesar ca orice astfel de cerere sa fie însoţită de acte doveditoare.

Si de ce ai vrea sa o faci? O sa-mi fie dor de tine :'(

| anonim_4396 explică (pentru Nemessys):

O fi din cauza ca nu mi-am pus numele complet? sau ca cererea mea a fost scurta si la obiect? Ma chinuie rau de tot treaba asta.
Pai, a devenit un fel de viciu, iar de ceva timp nu mai accept sa am vicii, dependente. E prima oara cand aud asta din partea unui baiat. Si mie imi va fi dor de tine...

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu e deloc un viciu daunator, parerea mea

| Speed99 a răspuns:

Pacat, pareai de treaba.

| syd a răspuns:

Nu te rog nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M/am bocit o saptamana pana mi/au sters mie primul cont. "lasa ca facem, dregem" si rahaturi pentru oameni prosti. Dar pana la urma mi/ai facut pe plac. tinete de ele.
ps. Acum nu cred ca faci nimic avand in vedere ca nu e nici dracu care sa aiba grija de site.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Atunci cred c-o sa incep sa injur si sa scriu chestii urate pana ma suspendeaza

| T0T a răspuns (pentru anonim_4396):

Mișto. Te rog înjură-mă.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sa iei lectii de la coNquina, te sterg astia cu totul, nici nu zici ca ai fost pe aici. Spor la munca.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

E amuzanta rau situatia, nu stiu ce i se pare neobisnuit ca 2 oameni sa discute despre sportul rege.

| T0T a răspuns (pentru Drimmero):

Cui îi pasă? Încercând să înțelegi nebunul, ești mai nebun ca el - din vorbe de duh.

| Drimmero a răspuns (pentru T0T):

Spuse clasicul in viata al acestui site)))

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Drimmero):

E amuzanta pe naiba. Te agiti ca un ceai in clocot cand ma iau de spam-ul tau. Dar ca veni vorba, da, faci spam, faci chat inutil. Esti un nesimtit, la fel si campionul tuturor zilelelor si raportarilor pe TPU.
Nu am treaba ca postezi despre fotbal, ci ca postezi fara rost.

| Drimmero a răspuns (pentru WithinShadows00):

Bine ca jignesti gratuit si tu ar trebui sa te astepti ca nu o sa fiu arogant cand faci faze de genul?

Arunca o privire pe 'Sport' sa vezi ce mizerii se posteaza, mi-e mult prea lene sa umplu sectiunea aia de intrebari, multa lume nu frecventeaza pe acolo, dar na/

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Drimmero):

Postarile tale tot mizerii sunt, nu spun asta ca o jignire. Daca la Sport sunt mizerii atunci du-ti mizeria tot acolo. Nebunii adevarati nu sunt nebuni destul daca nu te barfesc pe la spate si se agita ca ma iau de "sportul rege", nu de faptul ca nu vorbiti pe alte aplicatii (Facebook, Whatsapp, Telegram, Skype, ce vrei)
In Coreea de Sud e sport national StarCraft, prima tara din lume in care a luat nastere e-sport-ul. Asa ca lasa-ne cu sportul tau primitiv. In jocurile online lumea chiar isi foloseste creierul, nu doar piciorul. Nu imi pasa ca postezi despre fotbal, despre tigri siberieni sau papusi Matrioska. Postezi irelevant pe la intrebari si asta e toata problema. Intrebari care intreaba ceva, nu despre Arsenal, nu despre "nebunul" care e deranjat de chat-ul "intelectual" intre tine si campionul raportarilor.

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Drimmero):

Cica jignesc gratuit. Dar prietenului tau tϑ(n)τ care ma jigneste gratuit facandu-ma nebun nu-i comentezi nimic? Normal ca nu. Ipocrit basinos infect ordinar!

| Drimmero a răspuns (pentru WithinShadows00):

Mai usurel,, ma... vrei sa te servesc cu un pahar ceva, lasa rautatea, chiar nu am starea necesara sa iti intorc vorbele.

Are motiv de te jigneste, nu cred ca te-ar jigni degeaba, eu unul nu te-am jignit vreodata, in conditiile in care tu ma faceai in toate felurile si din oligofren nu ma scoteai, ca te faceam si eu nebun si psihopat erau doar glume, raspuns pentru raspunsul tau.
'Sport primitiv', nu prea intelegi fenomenul, asa-i?

| WithinShadows00 a răspuns (pentru Drimmero):

Are motive sa ma jigneasca? Bun, la fel si eu. Chiar inzecite. Hai pa, osanza flencanita ipocrita redundanta nerusinata.

| Drimmero a răspuns (pentru WithinShadows00):

Aveti voi 2 disputele voastre, va stiti de mai mult timp, nu cunosc conflictul adevarat dintre voi 2.

Hai sanatate!

| WithinShadows00 a răspuns:

@SupaDePui, scuze pentru raspunsurile date pe langa subiect.
Imi pare rau. Contul ti se va sterge, dar momentan echipa fantoma de la TPU a fost in concediu. Toate mail-urile trimise la Contact vor fi onorate de maine cel mai probabil (daca nu si-or fi luat concediu etern)

| CautFilmHorror a răspuns:

Tpu4lyfe