| zdrangoi a întrebat:

De ce nu-mi apare avatarul in pagina de intrebari si raspunsuri?
la editare profil apare la vizualizare profil nu?

Răspuns Câştigător
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

Dupa 24 de ore de la schimbarea pozei de profil, o sa iti apara. eu, de exeemplu, o vad. e ceva albastru - o mana, nu stiu big grin

modificarile nu apar imediat happy

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că ai schimbat recent poza. Ai puţină răbdare, şi peste câteva ore-zile va apărea peste tot! Succes!

| FoarteLetargic a răspuns:

Aici iti apare. Trebuie doar sa ai rabdare.
Numai bine!

| fuckThisLife a răspuns:

Trebuia sa mai astepti...

| Rozette a răspuns:

Iti apare si tie pe pagina, dar dupa cateva zile. Eu acum iti vad poza de profil. Si mie mi s-a intamplat la fel, dar desi tu nu o vezi, ceilalti o vad dar tie ti se incarca mai greu. Nu te teme, in cateva zile iti va aparea. Un vot plss?

| Raluka98 a răspuns:

Asa imi apare si mie dupa ce schimb avatarul, la editare profil apare dar la vizualizare profil nu apare. Dupa putin timp o sa apara, nu-ti face griji.