| tslex a întrebat:

De ce nu pot sa trimit mesaje altui utilizator TPU avand in vedere ca eu sunt junior.Cand voi putea sa trimit?

scuzati-ma dar aceasta categorie este mai accesata.

9 răspunsuri:
| alexalexandrusincerul a răspuns:

Ai 2 variante:ori il rogi direct pe utilizatorul respectiv sa accepte mesaje de la juniori, ori scrii 100 de raspunsuri intr-o perioada de minim 10 zile, pentru a deveni senior si atunci vei putea.

| tslex explică (pentru alexalexandrusincerul):

Cum pot sa il rog daca nu pot sa ii dau mesaj?

| Esperança a răspuns (pentru tslex):

îi poţi zice public la o întrebare de a lui să seteze dând la "Editare profil" că vrea să primească mesaj de la toţi utilizatorii TPU!
http://i.imgur.com/5SVU3.png
Succes!

| tslex explică (pentru Esperança):

Multumesc

| LittleMønster a răspuns:

Dupa ce treci de rankul junior, adica dupa ce sa ai 100 de raspunsuri si 7 zile de cand ti-ai facut contul o sa poti trimite.

| tslex explică (pentru LittleMønster):

Aoleu si aveam MARE NEVOIE ACUM. CE REGULA STUPIDA dar multumesc de raspuns

| tslex explică:

Pai i-as trimite dar cum daca nu pot sa ii dau mesaj?

| LittleMønster a răspuns (pentru tslex):

Incearca sa-i raspunzi la o intrebare si sa-i spui ce treaba ai cu el.

| tslex explică (pentru LittleMønster):

Asta am facut