| Dydy2495 a întrebat:

De ce nu pot sa vad intrebarile postate de mine si nici ceea ce au raspuns ceilalti la intrebarile?

7 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
a fost raportata eventual stearsa, probabil ai incalcat regulamentul.
O primavara frumoasa sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă te referi la întrebări puse în trecut ( deci NU azi ), probabil că au fost ŞTERSE ( împreună cu răspunsurile pe care le-ai primit la ele ) DACĂ au fost postate GREŞIT sau încălcau Regulamentul.

Le poţi găsi în rubrica "Intrebari/Raspunsuri sterse de Admin" din partea stângă; dacă intri acolo sunt afişate postările şterse de Admini şi ai opţiunea "Doresc reanalizarea", dai click pe acea "căsuţă" şi întrebarea ta va fi reanalizată.
În cazul în care a fost ştearsă din eroare, atunci va fi repostată!

Dacă vorbim de întrebări postate AZI, atunci citeşte punctele 8 şi 9 de la linkul :
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Apropo : vezi că ai postat la o categorie GREŞITĂ!

Trebuia să postezi la categoria "Totul despre TPU".

Toate cele bune.

| Dydy2495 explică (pentru bursuc001):

Da stiu am observat dupa ca am postat la o categorie gresita..mersi oricum.

| bursuc001 a răspuns (pentru Dydy2495):

Bună!

Cu plăcere!

Pe viitor, să fi mai atentă la categoria la care postezi.

Pentru postare la categorie greşită sunt ŞTERSE multe întrebări ( mai ales când sunt raportate )!

O seară frumoasă.

| zurick a răspuns:

Ba poti dai la vizualizare profil

| alexs99 a răspuns:

Nu poti vedea raspunsurile primite pentru ca intrebarea ta a fost stearsa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Posibil ţi-au fost şterse întrebările.
Te pup!