| Ho1 a întrebat:

De ce nu pot vedea cine mi-a votat?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că nominalizările sunt confidențiale.

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Cine ti-a votat ce?

| Ho1 explică (pentru CautNume):

Raspunsul

| CautNume a răspuns (pentru Ho1):

Intri la "Vizualizare profil" (chenarul portocaliu din dreapta) si acolo (putin mai jos, sub "Muzica mea" si "Punctaj".Dai acolo.Vei vedea nr. de voturi.
Poti sa vezi cine ti le-a dat numai daca dai pe profilul acestuia la "Voturi date de..."(sub punctaj) altfel nu poti afla.
Intri la intrebarea la care ai dat raspunsul si acolo dai la "Evalueaza" si iti va aparea in paranteza nr. de voturi si ce voturi ai primit la respectivul raspuns. "Evalueaza" este sub raspuns, in dreapta.
Succes!
Mai multe despre TPU: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
http://www.tpu.ro/blog/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde la care voturi te referi.
Voturile pentru userul anului: deoarece așa se strică toată surpriza și se va ști din timp cine câștigă, în plus se influențează voturile și se poate trișa.
Voturile gen folositor, nefolositor etc.: probabil se vrea evitarea conflictelor când se dă eronat și nu se vrea a îndemna la pupîncurism dacă s-ar afișa doar inteligenții.
Votul pentru utilizatorul lunii: încă nu se știu prea multe.