| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu primesc link pe e-mail pentru confirmare stergere raspuns / intrebare? Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| ALM2000RO a răspuns:

Vezi să nu fi intrat în spam.
Sau mai încearcă odată să ștergi răspunsul / întrebarea și verifică-ți e-mailul iar.
Și fii atent/ă să nu fi trecut ceva greșit la adresa de mail pe setările contului.

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Nu functioneaza, TPU webiste de 2 lei si 15 bani, ce vrei, atit pot si astia laughing

Nu mai merge, inainte functiona, iti trimitea link-ul ce spun ei, nu ajungea imemdiat, dar ajungea in cel mult o zi.Acu nu mai ajunge nimic nicaeri, banui ca nici nu trimit ceva, a ramas asa functia, aia si functioneaza ca o placa stricata laughing

Nu vine nicaeri email de la ei, ma refer asta cand vrei sa stergi ceva, nici in imbox, nici in spam, nicaeri.
Cel putin sa scoata chestia aia ca poti sterge ceva, pentru ca nu mai poti, asa cel putin stii si iti vezi de drum.