| AddictedToGaga a întrebat:

De ce se misca asa greu TPU.ro?

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde cat trafic e la momentul respectiv... nu e chiar cel mai intretinut site.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu se mișcă greu. Poate doar tu pățești acest lucru... spune-le problema ta adminelor: http://www.tpu.ro/contact

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Instalează CCleaner și faci o scanare. E un program de curățat calculatorul. Și îți va funcționa ușor.

| Fatamuntilor a răspuns:

Si la mine a mers greu.
Am sters istoricul, am reincarcat de cateva ori pagina de TPU si vad ca si-a revenit!
Cred ca din cauza traficului, uneori se misca mai greu, sau poate chiar din cauza netului tu, cu toate ca alte situri sunt ok.
Incearca sa scrii la admini (contact) care cel putin teoretic ar trebui sa verifice ce ai semnalat tu.

| aXy99 a răspuns:

E lenes...

| alexandrualind a răspuns:

Computerul tau are prea multi virusi poate. Oricum daca nu folosesti incearca google chroome si merge mai bine. Sper ca nu folosesti explorer.

Toate cele bune!