| UrsuletuChocolatiu a întrebat:

De ce trebuie sa imi fie aprobate raspusurile de pe TPU inainte de a-mi fi postate?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că eşti un utilizator nou (eşti în perioada de probă, cum ar veni) şi primele câteva zeci de răspunsuri vor necesita aprobare.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Bine ai venit printre noi, în primul rând.
În al doailea rând, pentru un timp, postările tale trebuie să fie citite și aprobate de 3 modelatori. Dacă respecți regulamentul site-ului, http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente, întrebările și răspunsurile tale vor fi aprobate aproape imediat.
Vei trece la statutul de senior după ce vei avea aprobate și postate minim 100 de răspunsuri și minim 10 zile de la activarea contului.
Utilizator nou vei fi 1-3 luni!
O zi bună.
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
pai ia gandeste un pic la rece si tu. daca depui o cerere undeva, nu trebuie citita/verificata? asa si raspunsurile sunt verificate..si asa cum am observat esti membru nou.
O seara frumoasa sa aihappy

| UrsuletuChocolatiu explică:

Mersi! Deci cat timp voi mai fi considerat utilizator nou?

| NOname a răspuns (pentru UrsuletuChocolatiu):

Acum ai în jur de zece răspunsuri. Probabil încă 40-50.