| Laurretta a întrebat:

De ce unele răspunsuri apar într-un chenar portocaliu?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Ca să se evidențieze. Site-ul a fost setat în așa fel, ca atunci când cauți un anumit răspuns, se sare direct la acea postare, iar ea este încadrată într-un chenar oranj.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In chenar portocaliu, la fiecare utilizator, apar doar raspunsurile lui, pentru a fi mai vizibile, de ex.la tine iti apar doar raspunsurile tale. Numai bine!

| VladimirPutin a răspuns:

Atunci îți dă cineva reply

| Maidanezul a răspuns:

Ce pisic simpatic dar ce are amaritul de gitic. deci cind mirtanul tau posteaza ceva si cauti intrebarea apare incadrata sa o vezi repede am vazut ca si la raspunsuri este la fel.Sa scoti la 2 zile pisica afara sa sociabilizeze cu alte tovarase adica sa schimbe un mieunit si recomandat sa o pui in pom dar mai mic sa o poti da jos.Stai sa vezi patanie citeam pe aici o tinara avea un motan care dormea toata ziua si aude fetele disutind ca daca se spala cu sampon cu mentol le invioreaza. Biata crestina ce zice fac baie la motan cu samponul cu mentol ca scoala si mortii.Da de unde zice ca traznea motanul a mentol dar dormea cu sforaituri

| vaRonel a răspuns:

Unele linkuri te duc direct la un anumit raspuns de pe pagina unei intrebari si apare si chenarul respectiv in jurul raspunsului la care te-a dus ca sa il vezi mai usor.