| Karinakari99 a întrebat:

De ce uneori (rar acest lucru) cand dau raspuns la o intrebare, apare imediat Login si raspunsul nu se trimite?

Răspuns Câştigător
| Minks a răspuns:

Din cauza ca pe admin il doare undeva de site si nu mai se ocupa de el.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru ca intrebarea respectiva a fost intre timp raportata si nu mai poti sa raspunzi la ea.

| Corina a răspuns:

Mi s-a intamplat de multe ori si mie acest lucru si, desi am incercat in repetate randuri sa trimit acel raspuns, imi aparea invariabil acel Login. La inceput ma tot intrebam ce se intampla, dar in timp, mi-am dat seama ca, dupa cum a spus si NOname, acele intrebari au fost, probabil, raportate din diferite cauze si atunci nu se mai primesc alte raspunsuri la ele.