| Fragolita a întrebat:

De ce nu-mi apare raspunsul la intrebare imediat dupa ce il primesc?straight face

Răspuns Câştigător
| MasterOfDisaster a răspuns:

Pentru ca adminii trebuie sa il accepte, si asta dureaza, caci sunt multe raspunsuri.
si pe mine ma deranjeaza.straight face

13 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este din cauza felului cum functioneaza programul TPU, acesta actualizeaza raspunsurile din ora in ora, poti vedea la Raspunsurile mele, asa ca raspunsurile sunt afisate cu intarzieri de pana la aproape o ora, depinde cat timp mai curge de cand s-a dat raspunsul si pana la actualizare. Numai bine!

| Eღilia62 a răspuns:

Apare mai tarziu, intre 5 si 15 minute.

| Nymphetamine a răspuns:

Nu apare imediat, apare la 5-10-15 minute.

| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Stai liniştit că răspunsul dat de un utilizator trebuie procesat(moderat) de un roboţel care îl aprobă sau nu şi durează vreo 10-15 minute aprox.Pa,pa.

| Cezar a răspuns:

Pentru că aşa e făcut TPU.RO. Trebuie să aştepţi puţin între 10-15 minute.
1. Pentru a avea timp să editezi la -> Răspunsurile mele dacă cumva ai greşit caligrafic(sau alte motive ).
2. Pentru că sunt mai multe persoane care răspund şi nu e corect faţă de un utilizator care răspunde primul are fundă ( dacă cumva e corect ) aşa au toţi utilizatori un interval de 15 minute pentru a avea norocu să câştige fundă.

| Razvan94 a răspuns:

De cacao

| Razvan94 a răspuns:

Sau mai bine zis, e un raspuns tampit

| Aly07 a răspuns:

Buna! Nu iti apare imediat pentru ca trebuie moderat (verificat). happy

| mimikafrumusika a răspuns:

Nu-ti face griji o sa apara dupa cateva minute

| sillvana a răspuns:

Trebuie mai intai sa fie aprobat raspunsul, si iti va aparea cam in 5-10-15 min

| spinake a răspuns:

Probabil este prea mult trafic pe site si se intarzie postarea raspunsurilor!

| YusukeUrameshi a răspuns:

Nu iti apare pentru ca trebuie aprobata si mai trebuie timp sa se posteze :p

| tess99 a răspuns:

Asta mi se intampla si mie...si poate la mai multi...eu de fapt nu pot vedea raspunsurile daca nu sunt mai mult de 2