| AiEnmaa a întrebat:

De ce unii utilizatori incep sapuna intrebari de genul :,, Buna ma numesc xyz si cand eram mic, mica primeam bataita la fund..." Cine nai*a a scornit-o si pe asta?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Poate fi un troll, dar la fel de bine poate fi și un copil cu probleme care chiar are nevoie de ajutor (studiază-i profilul). Nu ești obligată să răspunzi la astfel de întrebări. Ignoră-le, dacă te deranjează!
Și pe viitor încearcă, te rog, să scrii cât mai românește, pentru că din întrebarea ta nu se înțelege aproape nimic, însă în ea, culmea, îți permiți să critici întrebările celorlalți.
Succes!

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Care exact este problema?

| AiEnmaa explică (pentru NOname):

Caci multi

| AiEnmaa explică (pentru AiEnmaa):

Scuze nu asta era uite un linnk http://www.TPU.ro/......curele-pe/

| NOname a răspuns (pentru AiEnmaa):

Poate fi un troll, dar la fel de bine poate fi și un copil cu probleme care chiar are nevoie de ajutor (studiază-i profilul). Nu ești obligată să răspunzi la astfel de întrebări. Ignoră-le, dacă te deranjează!
Și pe viitor încearcă, te rog, să scrii cât mai românește, pentru că din întrebarea ta nu se înțelege aproape nimic, însă în ea, culmea, îți permiți să critici întrebările celorlalți.
Succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din răspunsuri trebuie să-ți dai seama de ce au întrebat!
Pa, pa.

| Laurian1999 a răspuns:

NU stiu ce sa spun, cred ca sunt batuti in cap dar tu nu-i lua in seama, daca primea bataie la fund era bine, si cu batul e si mai bine, lasa-i incolo nu-i baga in seama, isi bat joc de COMUNITATEA TPU, ce sa le faci?