| Încrucişătorul a întrebat:

"De la ce varsta te vezi intemeind o familie?"

De ce nu exista varianta "nu ma vad ca un/o familist/a" sau "nu vreau sa intemeiez vreodata o familie"?

8 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Intrebarea este adresata celor care se vad in aceasta ipostaza. In situatia ta, poti sa nu-i raspunzi.

Alexandra - TPU

| alexs99 a răspuns:

Nu exista acele variante pentru ca atunci intrebarea trebuia sa sune:''Te vezi intemeind o familie?''.

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Eu mă vad pe la 23-30.
Altădată încearcă la altă categorie happy.
O zi bună!

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Pe la 25 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mă văd pe la 25-30 de ani cam aşa.
Te pup!

| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Probabil de lene/neinspiratie.

| AdrianIonut100 a răspuns:

Eu sincer ma vad pe la 25-30 de ani intemeind o familie.Dar mia sunt si oameni care nu prea au succes sau pur si simplu vor sa fie singuri.

| Încrucişătorul explică (pentru AdrianIonut100):

Asta pentru ca recunosc realitatea si in ce tara traiesc ei...