| Secret67 a întrebat:

Dece mi s-a sters intrebarea: cati dinti am in gura? raspundeti plss big grin ( la intrebarea cu dintii ).

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Pentru că face parte din categoria "Ghici!" (pe lângă faptul că nu denotă foarte multă inteligență).

| EmaS a răspuns:

Pentru ca pur si simplu ar trebui sa stii de la scoala sau ai putea sa incepi sa tii numeri!:)
In mod normal, 32.
http://www.sfatuldentistului.ro/index.php? Acasa&m=23

| CautNume a răspuns:

Pentru ca nu respecta regulile.

| Musique a răspuns:

Pentru că e o întrebare care nu cere neapărat ajutor.Nu avem de unde să știm, câți dinți ai tu, ce culoare îți place sau la ce te gândești acum; nu suntem ghicitori.