| anonim_4396 a întrebat:

Deci efectiv nu-mi vine să cred! Zilele astea am fost cam ocupată şi nu am prea avut timp să intru pe TPU, iar atunci când intru îmi zic: "Hai acum câteva minute, să pun şi eu 5 răspunsuri!" Şi credeţi că pot? Nu! Intru la categoria la care vreau şi îmi apare "probleme tehnice", doar de probă merg la altă categorie şi văd ă merge. Şi numai ca să-mi facă mie peri albi îmi funcţionează doar categoriile la care nu ştiu da niciun răspuns în momentul de faţă. M-am uitat la punctajul meu pe ultimele 7 zile... A ajuns sub 2000. Nu mai suport! Să nu vă miraţi dacă rankul meu va scădea(adică va creşte) extrem de mult.
Nu ştiu cine a făcut site-ul ăsta, dar... încep să îl urăsc! crying
Ca să fie o întrebare... Voi mai suportaţi situaţia? Ce aţi face în locul meu?

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Rosy,nu te necaji.
Zau nu merita!
Ai rabdare,bucura-te de vacanta,de vara,razi in soare cu prietenii,profita de timpul liber pe care il castigi din problemele astea tehnice!
Nu te incapatana sa vezi paharul pe jumatate gol cand e asa usor sa-l vezi jumate plin!
Te dezintoxici si tu,nu? Cand o s-o faci, cand or incepe sa sufle vanturile lui octombrie si-ti ploua in cap? Acum e momentul!
Bucura-te ca suntem indemnati in acest mod subtil sa avem grija de sanatatile si nervii nostri atat de greu incercati!
Distractie placuta!
Si, RABDARE!

| Alyra a răspuns:

Pentru mine a cam devenit o obligaţie să dau un anumit număr de răspunsuri pe TPU pe zi. Pretic...eu mi-am făcut contul fiindcă vroiam să demonstrez că sunt şi eu bună de ceva. E atât de plăcută senzaţia că rank-ul scade în fiecare zi. happy Mă face să zâmbesc.
De curând... mi-am făcut cont pe alt ste şi...nu ştiu cum să le mai împac. Am petrecut mai mult timp pe site-ul ăla şi nu prea am mai avut vreme să vin pe TPU.(Ar fi culmea să stau toată ziua pe internet!)
Să nu vă supăraţi pe mine, dar...eu stau pe TPU cu gândul că voi avea într-o zi rank-ul mai mic de 100. happy Am pierdut o mulţime de timp cu site-ul ăsta...şi să nici nu-mi pot realiza scopul.simt că am pierdut timp preoţios degeaba. Mi-am irosit viaţa! crying

| Alyra a răspuns:

TotuÅ

| Minks a răspuns:

Eu in locul tau mi-as cumpara o viata.

| emima a răspuns:

Pai problemele tehnice le are de 3 saptamana aproape si tot zice ca se grabesc sa le rezolve dar cand nu stiu nici eu nu mai suport

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ofof. Nimic, m-as refugia pe un site asemanator TPU-ului. Te intristezi din nimicuri oh go on

| Ra1nman a răspuns:

Sunt intr-adevar foarte multe probleme tehnice, din ce am observat eu. Mie de exemplu, nu imi contorizeaza raspsunsurile castigatoare (nu sunt ahtiat dupa panglici, dar asa ca fapt divers). Eu in locul tau m-as intoarce sa fac chestiile pe care le-ai facut zielel astea si din cauza carora nu ai mai intrat pe TPU.