| Cuuukii a întrebat:

Cum de il suportati pe Justin B?straight faceeu una nu--l suport :-s.

Răspuns Câştigător
| jump a răspuns:

Hai sa ne amuzam putin impreuna :D

http://www.tpu.ro/......m-profile/

zi frumoasa.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ahahhah a răspuns:

In sfarsit cineva care nu e obsedat dupa Justin Gayber peace sign

| perusita a răspuns:

Sincer nu pot sa-l sufar deloc dar familia mea asculta justin bieberlaughinglaughinglaughing

| sweettyyyy a răspuns:

Da cine ma rog te streseaza asa tare cu el, de nul mai suportzi?straight face

| Panda15 a răspuns:

Cei care zic ca nu-l suporta vb mai mult de el decat ceilalti care problema cu J. B cine va pune sa ascultati muzica lui daca nu va place?
Daca nu iti place c mai stai du-te si asculta manele sigur o sa iti placa tiewinking! Mai bine nu mai comentezi nimic! intrebarea ta e cam stupida!

| DixieIsCrazy a răspuns:

Nici eu nu prea il suport.adica nu ask melodiile lui si nici cum arata nu-mi place... dar cei pro sa nu ma inteleaga gresit. e parerea mea iar a lor poate fi diferitatongue

| Noname69 a răspuns:

Va roadeee invidiaaaaa!, ce aveti fratilor, nu-l suportati nu-l ascultatiwinking, In p... mea cand va aud pe toti ca spuneti cai gay si nu mai stiu ce. Bravo lui. Mie mi se pare cel mai tare si descurcaret. Ia faceti si voi ca el, cantati intr-un video facut de mamica voastra postatil pe youtube(daca sunteti in stare macar asta) si dupa sa vina usher sau nu stiu cine la voi la usa sa va asculte. Invidiosilorrrrrrrr!

| M&M_2625 a răspuns:

Poate nu iti place stilul lui sau faptul ca este adorat de fani, pentru ca nu ai de unde stii cine e cu adevarat. De multe ori persoanele nu sunt aceleasi din fata camerei de filmat si din spatele imaginii. Justin bieber este indragit mai ales de minori si admirat de adulti m deoarece la varsta lui a ajuns sus ...bine...impins de la spate dar a ajuns sus asta e principiul.Personal nici eu nu sunt moarta dupa Justin Bieber, si la fel ca la Hannah Montana multi exagereaza. Dar stii cum e, azi e pe trend maine dispare. Sfatul meu : Lasa sa treaca pe langa tine moda asta, si daca nu-ti place ignora.happy