| kayla a întrebat:

Deci fratele meu a umblat la calculator si acum toate programele se deschid numai cu adobe reader si nu stiu cum sa fac sa-si revina nu merge nici messul nici nimic.multumesc mult pentru ajutor. fundita:*

4 răspunsuri:
| cristinna23 a răspuns:

Cati ani are fratele tau? daca nu merge nimic trebuie sa-l duci la reparat.

| XLilSmileX a răspuns:

Pai... de fiecare data cand deschizi ceva poti sa ii dai click dreapta si open with. si selectezi programul de acolo.

| Mircea_8093 a răspuns:

E vorba de ascocierea fisierelor.exe. Downloadeaza fisierul fixexe de aici: http://www.bondarul.com/fisiere/exefix.reg
Executal si dai un restart.