| DeDimineata a întrebat:

thinking Deci, nu pot sa raspund la nici o intrebare, pentru ca imi spune ca trebuie sa am adresa de email confirmata, iar mie nu mi-a trimis nici o adresa thinking Ce fac thinking Fundita >:

Răspuns Câştigător
| LifeFail a răspuns:

Nu eşti singura care a păţit asta,stai liniştită. Poate să dureze şi mai mult,câteva ore/zile, ai răbdare! După ce confirmi adresa de email, o să poţi să răspunzi liniştită la întrebări.
P.S. : Verifică şi la Spam!
Baftă!

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mai aşteaptă câteva ore/zile! Şi caută neapărat şi în "Spam"!
Succes!

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poate că nu ai confirmat înregistrarea pe TPU. În ziua când te-ai înregistrat, ai primit un mesaj de la TPU, în contul de e-mail indicat la înregistrare(se poate să fi ajuns şi în Spam), prin care îţi solicita să confirmi înregistrarea dând clic în locul indicat din mesaj. Dacă nu ai facut asta caută mesajul, deschide-l, dă clic în locul indicat şi nu ar mai trebui să ai asemenea probleme. Succes şi numai bine!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Acea întrebare a fost raportată că nu respectă politica site-ului și va fi ștearsă. De aceea îți cere adresa de e-mail.
Răspunde la altele care nu solicită acest lucru.
Succes!
Pa, pa.

| LifeFail a răspuns:

Mersi pentru apreciere!
Baftă şi numai bine!