| Fatamuntilor a întrebat:

Dragi admni a acestui site,
Va doresc multe resusite
Insa eu v-as intreba
Unde e postarea mea?

Pe profil cand ma uitai
M-am cam agitat
Cand intrebarea disparut
Oare asa de mult a durut?
Regula nu o incalcai
Am trimis mesaj la contact
Dar era sa fac infarct
Nu am primit deloc raspuns

Si nu m-ar deranja
Daca nu as observa
Multe intrebari,,dragute"
Oare de ce ele exista?

Oare voi dragi admini v-ati intrebat
De ce are au plecat,multi useri
Care ajutau adeseori
Si acum au plecat in zbor

Numai bine va doresc
Insa vreau sa va amintesc
Ca noi am vrea respect,
Atata timp cat regula nu o incalcam
Si pe oameni ajutam.

In final,as vrea sa stiu,
Daca raspuns eu voi primi,
De la voi si ceilalti
Sa stiu daca am gresit,
Seara buna, Angycut!

c

Răspuns Câştigător
| MihaelaDart a răspuns:

Si eu avusem o intrebare adresata adminilor TPU in legatura a unor mesaje primite in privat cu niste injuraturi de mama mama, cu toate ca lasasem "copy-paste" din mesagerie. Chestia e ca nu cunoastem varsta adminilor ori moderatorilor care au grija de acest site, desi sterg intrebarea cu graba fara sa mai fie analizata si sa-ti raspunda. Te pun pe tine la zid ca tu esti cea care aduci vorbe urate. Dupa patenia asta, am trimis la contact cu print screen-ul ca nu as fi fost capabila sa vorbesc atat de vulgar si sa adresez o intrebare de dragul punctelor de aici, dupa niste scuze primite ca cine a sters s-a cam "grabit" si asa au intervenit problemei mele...

Iti vor raspunde, mie mi-au dat raspunsul dupa 2-3 zile. Roboteii dupa Revelion nu-si mai fac treaba ca inainte. Site-ul posibil sa mai reziste, desi dintre utilizatorii vechi sunt sigur ca ne vom face nevazuti in curand... mai ales ca uneori nu se merge deloc corect si sterg aiurea, in loc sa fie eliminate intrebarile care sunt puse de 100000 de ori pe site si foarte multe chiar inutile.

Angycutz, sa ne rugam sa ne fie bine! Amin big grin!

| Fatamuntilor explică (pentru MihaelaDart):

De obicei imi raspunde in aceeasi zi sau cel mult, a doua zi.Dar si maine o zi.
Nici eu nu sunt capabila sa injur, sau sa incalc regulamentul, mai degraba aratat problememe sitului, desi am facut-o mai dur.
Situl va rezista, dar userii vechi vor fi din ce in ce putin mai putini.
Am cerut reanalizarea ce-i drept.Ma gandesc daca adminele se ocupa in mod diferit de sesizare de la contact, sau cand se cere reanizare a unei postari.
In tot cazul, NU SUNT SINGURA care se plange de acest fapt.
Dumnezeu cu mila!

| sabin89 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

"Am cerut reaniliarea... sau cand se cere reanizare a unei postari" - E asa greu sa scrii reanalizare? happy

| caramela a răspuns (pentru sabin89):

La nervii pe care ii are... crezi ca a mai verificat sa vada cum a scris?
Toti gresim...
O seara buna happy

| Fatamuntilor explică (pentru sabin89):

Am modificat, mersi!
Nu greu!big grin

| Fatamuntilor explică (pentru caramela):

Mi se puse o ceata pe ochirolling on the floor
Nu e vorba de nervi, sunt nedumerita, poate reusesc sa ma lamuresc.
Ca daca nu se intelege cu proza, incerc poezie...
Incerc si sesizare la contact, poate am sanse, Sunt tauroaica, nu ma las!rolling on the floor

| sabin89 a răspuns (pentru caramela):

Toti gresim? Eu nu. laughing Gresesc si eu si inca destul de des. Chiar m-as bucura sa mi se atraga atentia cand gresesc. Angycut stapaneste bine regulile de scriere si gramatica, din cate am inteles eu de pe site. Mi-a atras doar atentia ca era de doua ori gresit acelasi cuvant in aceeasi fraza. Sunt convins ca graba a fost de vina. Ma bucur ca nu s-a suparat.

19 răspunsuri:
| TPU.ro a răspuns:

Buna ziua, dragi prieteni! Am decis sa raspundem aici pentru a clarifica "misterul" stergerii postarii anterioare a lui Angycut.
Aceasta a fost stearsa pentru ca nu era o intrebare, nu cauta un raspuns exact, era mai degraba o plangere. Iar pentru astfel de plangeri exista sectiunea de Contact a site-ului.

Apreciem tare mult grija voastra pentru TPU, incercam sa tinem mereu cont de propunerile si de sesizarile voastre, insa trebuie sa intelegeti ca este foarte dificil uneori sa deosebim intrebarile veritabile de spam-uri.

Poate pentru un adult o intrebare nu pare justificata, poate parea chiar hilara, insa aceasta poate reprezenta o framantare reala a unui adolescent.

Multumim de intelegere si ca sunteti mereu alaturi de noi!
Echipa TPU.ro

| Fatamuntilor explică (pentru TPU.ro):

Cica pentru plangeri exista sectiunea Contact a site-ului....Au fost useri care au zis ca NU am primit raspuns de la voi, eu pot zice ca am fost norocoasa
Si cum se face ca raspunsul vostru apare atat pe site, cat si postari sterse de admin, dar intrebarea NU ESTE STEARSA? Asta da MISTER! O fi o eroare, motiv de lucru pentru programatorii vostri.
Cum i-am spus si lui Manolica NU stergerea acelei postari m-a deranjat.Sunt lasate zeci de postari incalca sau care sunt la limita regulamentului.
Numai bine!

| relian a răspuns:

laughing frumos, stai linistita ca admini cine crezi ca sunt? Adolescenti astia is pe aici si prin multe locuri.Deci sa nu ne asteptam la cine stie ce minuni

| Manolica_Vancea_1964 a răspuns:

Nu te mai agita.Se pare ca nici pe Tenita nu il mai intereseza ce se intampla cu TPU; altfel se deranja sa raspunda macar la un mesaj.Imi pare rau sa amintesc, ca TPU se distruge incet si sigur, asa cum am prevazut.Cei care am facut din suflet munca voluntara pentru ca TPU sa mearga bine, nu mai suntem.Tratarea cu aroganta din partea adminelor, a dus la plecarea noastra.Pentru NOI conta TPU ci nu rangurile su titlurile. NUMAI BINE.

| Fatamuntilor explică (pentru Manolica_Vancea_1964):

NU mai ma agit.Nu stergerea acelei intrebari m-a deranjat.Ci faptul ca sunt lasate postari care incalca mult mai grav regulmentul.

| Manolica_Vancea_1964 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Nu ma mira nimic.Si acum primesc plangeri de la cei care inca mai sunt si ma cunosc.Nu am de gand sa mai revin.Atata timp cat SEFII incalca regulamentul, totul se duce de rapa.Lupta pentru trafic va distruge TPU.Am ajuns sa imi para rau ca am pus atata suflet in bunul mers al acestui site, ca si ceilalti cativa, care m-au urmat.

| sabin89 a răspuns (pentru Manolica_Vancea_1964):

Lasa, nu te mai da asa important. Ce suflet ai pus? Nu vad niciun raspuns castigator?

| Manolica_Vancea_1964 a răspuns (pentru sabin89):

Nu stiu cine esti, dar te sfatuiesc sa te interesezi inainte de a comenta.Ca sa iti dau un indiciu, desi nu cred ca mai exista acel cont, sunt ivancea2. Poate iti povestesc cei vechi.Mult noroc.

| sabin89 a răspuns (pentru Manolica_Vancea_1964):

A, ok! Eu m-am uitat pe contul asta (care incepe cu Manolica)