| nosferatu15 a întrebat:

Dup stadiul de senior, ce alte stadii mai exista?

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

Poti sa ajungi expert TPU.Nu conteaza numarul de fundite, ci raspunsurile tale sa fie de calitate.Singurele conditii obligatorii sunt: sa ai in total minim 500 de raspunsuri si sa ai un raport (numarul raspunsurilor castigatoare impartit la numărul total de raspunsuri) de minim zece la suta, adica cel putin un raspuns din 10 trebuie să fie castigator.Tu trebuie sa indeplinesti toate aceste conditii, iar administratorii vor hotara cand a venit momentul.Iti urez succes!

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista alte stadii decat cele de junior si senior. Exista titluri pentru seniori, respectiv expert si utilizator al anului. Numai bine!

neluL
| neluL a răspuns:

Stadiul de senior este maxim.

| Skylerx a răspuns:

Ba mai exista un stadiu, cel de expert. Junior - Senior - Expert.
(daca esti foarte activ pe site poti fi si userul anului)