| anonim_4396 a întrebat:

E curios, de ce imi scade numarul de raspunsuri castigatoare?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întrebarea la care ai răspuns a fost ștearsă pe motiv că nu a respectat regulamentul site-ului și implicit toate răspunsurile oferite printre care și răspusul tău, cu fundă cu tot!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
cred ca au fost stearsa intrebarea si de asta iti dispar funditele.
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Din cauza stergerii intrebarii la care ai raspuns si ti s-a dat fundita.

| Azµre a răspuns:

Datorită faptului că sunt șterse acele întrebări de câtre admini pentru că încălcau regulile, dar puctajul nu este afectat! Adică funda dispare, dar punctele pe fundă nu! Rămân!

| Fatamuntilor a răspuns:

Daca ai raspuns la o intrebare care incalca regulamentul, teme sa zicem, dispare si fundita.

| alexs99 a răspuns:

Numarul de raspunsuri castigatoare scade pentru ca intrebarea la care ai raspuns a fost stearsa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pentru ca sunt sterse acele intrebari, pentru incalcarea regulamentului sau irelevanta.