| mariacris98 a întrebat:

De ce mi-a scazut numarul de raspunsuri si raspunsuri castigatoare de ieri pana astazi?

Răspuns Câştigător
| hideaway a răspuns:

Explicația este simplă : Unele dintre întrebările la care ai răspuns au fost raportate, sau, răspunsurile tale au fost raportate. ( dacă nu ai primit nici un mail în spam, cum că ți-au fost raportate răspunsurile, înseamnă că întrebarea a fost raportată de doi useri " Seniori " )

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Unele dintre întrebări la care ai răspuns au fost șterse.

| TPU.ro a răspuns:

In ultimele zile am eliminat inclusiv o serie de postari legate de piraterie sau cereri de like-uri pentru diverse pagini de Facebook. Daca ai raspuns la asemenea intrebari, ele au disparut acum.

Alexandra - TPU

| Ana94 a răspuns:

Poate că unele întrebări la care ai răspuns au fost raportate şi şterse şi, automat, au fost şterse şi răspunsurile.