| MysteriousCat a întrebat:

Exista useri straini pe TPU? Ma refer in special:Asia, America de Nord sau America de Sud.

7 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Da e cineva pe lista mea de prieten o coreana "The Woman Cat".
Nu stiu daca i-am scris numele corect.
Dar de ce ai vrea sa stii asta? nu te supara ca intreb intreb doar din curiozitate.

| MysteriousCat explică (pentru Doarunaltutilizator):

Pentru ca Wool Sung Yi e colega mea la ora de germana.Nu o cunosc bine, e singura de la noi care are cont pe TPU si mi-a cerut sa o caut cand imi fac cont.Dar nu prea stiam cum se scrie numele ei. Cealalta coreeana, intrebam din curiozitate doar. Vroiam sa stiu daca exista useri straini din curiozitate.Doar pe Wool Sung Yi o cunosc in realitate.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru MysteriousCat):

Am inteles.

| alexandrualind a răspuns:

Da.

| blAster85 a răspuns:

Nu prea cred din moment ce nu vorbesc si inteleg limba romana,