| yosirestu a întrebat:

FUNDA cine stie. Salut cine stie de ce cand vreau sa raspund la intrebari imi apare: Utilizatorii cu email-ul neconfirmat nu pot posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi.
Pentru a retrimite e-mailul de confirmare click aici.si nu mai pot sa raspund si ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Esperança a răspuns:

Trebuie să intri pe adresa de e-mail cu care te-ai logat pe TPU şi să îţi confirmi e-mail-ul.
Caută şi în Spam şi dă click pe linkul respectiv.
Altfel nu poţi da mai mult de 5 răspunsuri pe zi.
Baftă!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atita timp cit esti junior, ai anumite restrictii impuse de regulament.