| KiryuZero a întrebat:

(funda)Stiti ca sus la mijloc este ceva "Cauta intrebari si raspunsuri", Atunci cand scriu ceva acolo imi apare pe pagina de start( http://www.TPU.ro/ )ce sa fac?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

În ultima perioadă funcţia "Caută" este aproape tot timpul inactivă. Am observat că îşi revine un pic noaptea sau spre seară. Tot ce poţi să faci momentan, e să dai o căutare pe Google sau de pe un telefon mobil sau să aştepţi până îşi revine funcţia "Caută". Succes!

1 răspuns:
| SpecToras a răspuns:

Schimba browserul funda?