| TheHeadbanger a întrebat:

Funda! Sunt momente in care dupa ce primesc mai multe raspunsuri imi apare alege rasp. castigator dar nu e nici un raspuns bun, nu pot sa aleg raspunsul castigator alta data pentru ca am vazut ca nu mai pot sa aleg iar sad

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Lucrurile stau în felul următor: dacă după cele 5 zile, pe care le ai la dispoziţie din ziua, în care ai postat întrebarea, nu ai ales câştigătorul, iar cel puţin un răspuns are minim 5 voturi (în total) de "inteligent" şi/sau "folositor", atunci răspunsul câştigător va fi selectat automat de roboţel TPU (în funcţie de numărul de voturi). Însă dacă nici un răspuns n-a strâns cele 5 voturi până în a 5-a zi, atunci vei putea singură să hotărăşti, când şi dacă vrei să premiezi vreun răspuns.
Numai bine!

3 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Daca ai mai multe rasp si nici unul nu este corect nu dai funda...nu e obligatoriu sa acorzi rasp castigator la o intrebare

| DoodleEver2 a răspuns:

Eu am o intrebare din decembrie 2010 la care nu am primit raspunsuri bune dar daca intru pe ea imi arata in continuu sa aleg raspuynsul bun

dupa parerea mea ai putea posta intrebarea de mai multe ori la mai multe categorii ca sa fi sigura ca rimesti raspuns

Te astept sa-mi spui ce ai rezolvat o seara buna papa wave

| andrulina a răspuns:

Ba da.Cand intri iti apare acolo dar doar ca sa te informeze daca nu gasesti un raspuns bun iesi de pe pagina si intra altadata.De exemplu:eu am pus o intrebare anul trecut si nici acum nu am acordat fundita fiindca nu am avut cui.