| Evelynne2002 a întrebat:

Heelp m-am jucat pe Barbie girls world virtual era altfel mai bine si acum este altfel cum sa fac?

Răspuns Câştigător
| Ksuparata a răspuns:

Ma pe TPU se pun intrebari (totte genurile de intrebarii)nu conteaza ca e cu barbie si alte dastea.Cine stie raspunde. Poate cine va stie raspunsul, dar nu a gasit intrebarea.Asta nu inseamna ca nu mai trebuie sa punem noi intrebari, ca?! x(

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Ascultă-l pe @stefan79! Zice bine ce zice.

| TuningPhotoshopX a răspuns:

Kitty,nu crezi ca ai postat unde nu trebuie? La totul despre TPU,"nou-nascutii" pun intrebari despre TPU. Mai degraba pune-o pe Jocuri PC/Online.

| Evelynne2002 explică:

Adica uite http://www.barbie.com/barbiegirls/ asa nu mai este cum credeam imi apare asta vreau sa fie ca woozworld

| Evelynne2002 explică:

Dau funda

| Ksuparata a răspuns:

Sincer chiar nu stiu dc sa schimbat.Cum se instaleaza ca mie nu imi merge? Plz ajuta-ma