| deealove a întrebat:

Cine are con pe barbie virtual world? cum pot sa imi iau alte haine...accesorii pentru camera mea...plz

10 răspunsuri:
| Butsilee a răspuns:

Nu am

| Happy a răspuns:

Nu am nicio idee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deea nici eu nu stiu cum sa fac dar iti recomand jocul acesta www.there.com joacate e frumos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti cumpara nimica daca nu esti V. I. P.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa iti cumperi haine noi si accesorii pentru camera ta trebuie sa fii V. I. P.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie să fii V. I. P.
Trebuie să plătești $5. 99*+ pentru o lună, $17. 47*=3 luni, $35. 94=6 luni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dar nu stiu cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu as vrea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este simplu!
trebuie sa te faci barbie VIP
trebuie sa platesti pentru asta destul de mult. te sfatuiesc sa te multumesti cu ce ai sau sa dai bani. treaba ta!

| 1anda1 a răspuns:

Eu popanda, vrei sa fim prietene deealove?