| anonim_4396 a întrebat:

Hei! Daca dau 100 de raspunsuri si trec la seniori, apoi sterg 5-25 raspunsuri revin la juniori?hee hee Sau din moment ce am ajuns senior numai pot da inapoi?

2 răspunsuri:
| ParanoidKidu a răspuns:

Bună! Răspunsurile doar se anonimează adică apar pe site ca date de utilizator anonim,nu revii la statutul de junior o dată ce ai ajuns la senior.În cazuri execpţionale poţi ajunge la junior :faci trolling, spamezi mult, răspunsuri de genul: rfthgrgfgr. Dacă mai ai nevoie de ajutor să nu eziţi nicio clipă să ma contactezi în privat.Succes! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm, pai sa vedem. Eu zic ca ramai utilizator senior. Inapoi, din cate am citit, poti da doar daca incalci regulile si incerci sa urci in grad prin spammuri, raspunsuri gen ''ujgfgfd''. Punctele alea au fost deja facute, chiar daca se retrag de pe contul tau. Incearca si ne spui.