| TyoღMarilynManson a întrebat:

Hi all, am o intrebare.Cum se face ca unii utilizatori sunt juniori si altii seniori...cum pot sa fiu si eu senior? Nu inteleg.Help me! (funda+vot la restul)winking

Răspuns Câştigător
| Neimportant a răspuns:

Ca sa fii senior trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri. Ajuta lumea mai mult!:) Pentru mai multe informatii :
http://www.tpu.ro/blog/

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste aici: http://www.tpu.ro/blog/?p=2183 si afli. Numai bine!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Trebuie să ajuți comunitatea dând 100 de răspunsuri. După ce ai 100 de răspunsuri aprobate, vei deveni membru senior și vei putea vota, raporta și posta mesaje pe chat-ul TPU.ro.
Baftă!

| djrobby a răspuns:

Hello
Pai cei care sunt seniori sunt cei care s-au inregistrat mai de mult, tu seti relativ noua pe site si de aceea esti junior.

| LondoneseCat a răspuns:

Pana la 100 de raspunsuri ( nu neaparat castigatoare) esti junior.
dupa 100 de raspunsuri esti utilizator senior happy
deci continua pana la 100 si vei fi si tu senior.

funda?:*:*

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Poti deveni senior dupa minim 10 zile pee TPU dupa dai 200 de rasp peste un timp am vazut ca o sa mai fie alte conditi deci.graba mare.

| Pirkko a răspuns:

Cumperi o capra de la @Hombre si o dai spaga. Cica merge...