| cristyna19 a întrebat:

Hei mi-am facut cont cam acum 10 min si inca astept mailul de validare al contului stie cineva cat mai dureaza?

Răspuns Câştigător
| TPU.ro a răspuns:

Mail-ul ar trebui sa ajunga la tine in mai putin de 5 minute. Verifica ca ti-ai scris bine adresa si cauta inclusiv in folderul de spam / junk.

Alexandra - TPU

5 răspunsuri:
| Iubibilăă a răspuns:

Ai cautat si in spam?
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de problemele de pe site.E posibil sa nu il primesti in seara asta.

| asasunteucesafaci a răspuns:

Trebuie sa il primesti imediat!

| cristyna19 explică:

Mail-ul nu a venit pana acum am cautat si in spam si nu este
si m-am asigurat ca mail-ul este scris corect nu stiu ce sa mai fac.

| cristyna19 explică:

Da am cautat si nu e