| Ioanna16 a întrebat:

Hei! Sunt noua pe TPU si nu stiu cum sa imi pun o poza de profil!? Ajutoor. Multumesc.:X

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", selectezi/încarci o imagine şi salvezi.
În mod normal mâine, în jurul orei 12, poza ta va apărea și pe profil.
Succes.

caramela
| caramela a răspuns:

Buna Ioannahappy si bun venit pe acest sitehappy intra la editare profil, si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita...
sper sa reusestihappy
Mult succes!

| CautNume a răspuns:

Intri la "Editare profil": (chenarul portocaliu din stanga) si dai la "Rasfoire" (la "Selecteaza imagine profil") si dupa ce ai ales o poza dai la "Salveaza profilul". Succes!
Mai multe despre TPU http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Trebuie sa astepti 1-2 zile pentru ca poza trebuie aprobata de un administrator.