| Cireșicăă29 a întrebat:

Hei TPU sunt nouă și nu știu dc nu merge să votez utilizatoru anului funda cine-mi zice cu argument.

Răspuns Câştigător
| dianaandra1467 a răspuns:

Ar fi trebuit să citești ce scria! Adică :Ne pare rău, dar încă nu poți vota pentru alegerea utilizatorului anului. Ai nevoie de 50 de raspunsuri validate și 15 zile de la crearea contului.

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca citeai regulamentul, ai fi aflat ca: puteti vota doar daca aveti cel putin 50 de raspunsuri si 15 zile pe site. Altfel, sectiunea va apare in cont cu urmatorul mesaj: "Ne pare rau, dar inca nu poti vota pentru alegerea utilizatorului anului. Ai nevoie de 50 de raspunsuri validate si 15 zile de la crearea contului.
Deci anul asta nu vei putea vota.

| Alexandru98 a răspuns:

Ne pare rău, dar încă nu poți vota pentru alegerea utilizatorului anului. Ai nevoie de 50 de raspunsuri validate și 15 zile de la crearea contului

| gabi13579 a răspuns:

Pentru ca trebuie sa ai cel putin 15 zile vechime si sa fi dat cel putin 50 de raspunsuri la intrebari scrie si in regulament

| zuzuzic a răspuns:

Buna! Trebuie sa ai cel putin 50 de raspunsuri si 15 zile pe site. Mult succes la anul! happy