| anonim_4396 a întrebat:

Voi cei care ati castigat tricouri ati primit emailul ala de la un admin TPU si dupa aia unde ati completat datele? Sa raspunda doar ceea care au castigat tricouri. Puteti sa imi dati linkul unde ati completat si voi? Si ce ati mai facut?

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Trimiti un mail cu tot ce te-au intrebat si atat.

| alexs99 a răspuns:

Dupa ce am primit mesaj de la admini am completat datele printr-un mesaj trimis la contact.

| andrei1237 a răspuns:

Bine,multumesc de raspuns.

| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Întrebarea asta am pus-o și eu cândva pe TPU. O să dau copy -paste de la mine, ca să nu zici că sunt "hoață".

" Vei fi contactată de Admini pentru datele de contact.
Asta se întâmplă, de obicei, în luna următoare - cam în perioada 1-15 mai; sau chiar mai târziu luna asta, deoarece sunt Paştile ortodoxe.

Vei primi un e-mail pe adresa de contact şi ţi se va cere nume + adresa + mărimea dorită la tricou.

După aceea îl vei primi acasă prin curier rapid ( dacă locuieşti la oraş ), sau prin Poşta Română ( dacă locuieşti la ţară ). "
Pa-pahappy