| AlexandruTimu a întrebat:

Salut! As vrea sa ma angajez la Bolt. Imi puteti spune ce ar trebui sa fac? Am dat pe site la ei si am completat acolo tot, dar nu am primit niciun raspuns. Prefer sa imi raspunda cineva care stie procesul sau ceva

1 răspuns:
| zeuspebepeee a răspuns:

In primul rand, pentru a putea la Bolt trebuie sa indeplinesti urmatoarele conditii:

Permis de conducere ( minim 2 ani )
Varsta minima 21 ani.
Cazier judiciar ( fara inscrisuri grave ).
Masina minim din anul 2009 cu AC Functional.
SmartPhone cu internet.

Urmand sa contactezi firmele partenere pentru angajare. Mai sunt unii parteneri care iti ofera ei masina, contra cost evident.