| Åñdrûtzà_Äñdrã_1996_knA7 a întrebat:

Heii... stiti de ce nu imi mai apar pezele de profil? ca eu am sters prima poza si nu imi mai apare nici una

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Buna:)
Mi-am modificat avatarul. De ce nu imi apare?
Fotografia ta de profil nu va aparea automat peste tot pe site. Are intai nevoie de aprobarea unui admin, iar daca nu are un caracter obscen sau indecent va fi aprobata in decursul unei zile de la incarcare.
Extras din Intrebari frecvente.
Daca este obscena, nu va fi aprobata, iar pentru mai multe detalii, le poti avea doar daca trimiti un mesaj adminilor prin functia Contact.
http://www.tpu.ro/contact
O zi buna:)

| 愛日本 a răspuns:

Dai click la Editare profil - gasesti in partea stanga de acolo la Selecteaza imagine profil si click pe Alegeti fisierul, incarci o imagine si Salveaza profilul.
Trebuie sa astepti ceva timp ca sa ti se actualizeze.