| anamaria82726 a întrebat:

Deci am niste probleme cu Facebook-ul. abia mi l-am facut. Deci stiti ca sub fotografia de profil apar cam 5 poze nu? Mie acolo imi apare si una pe care am sters-o(doar pentru public) si cand mi-am pus fotografia de profil a aparut de doua ori in cronologie. La una dintre ele(nu puteam sa o las de doua ori) am dat,, ascunde din cronologie,, deci intrebarile sunt
Cum sa fac sa nu mai apara pentru public poza pe care am sters-o?
Cum sa readuc sub profil aceea pe care am dat,, ascunde din cronologie,,(fiindca era postata de doua ori)

1 răspuns:
| giulia283 a răspuns:

Nu ai cum sa o readuci decat sa o postezi iar odata ce ai sters o nu mai ai cum sa o recuperezi.