| Dianne_9377 a întrebat:

Heiii!
Am o problemaaa cu TPU!
Nu imi apare poza de la profil! Adica daca ma uit pe profilul unui uitilizator care ma ajutat si vreau sa vad persoanele pe care utilizatorul le'a ajutat, bineinteles si eu trebuie sa ma numar printre ei! Ma gasesc acolo imi scrie numele, dar poza de la profil nu! Iar daca imi vizualizez intrebarile scrie acolo Diana intreaba si asa imi apare fotografa! Daca vrau sa imi vizualizez singura profilul din nou nu apare!crying
Stiu ca mai multi utilizatori au aceasta problema pe care nu stiu sa o rezolv!
Raspunsul eficient priemeste fundoii mareee!

Răspuns Câştigător
| danypoli95 a răspuns:

Dupa ce ai selectat ce poza o vrei la profil trebuie sa astepti 2-3 zile ca sa ti se salveze in profin nu atunci pe loc ti se va salva... funda?

3 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Asteapta putin, o sa iti apara, ai rabdare.
Funda?happy

| RainUmbrella a răspuns:

Si mie mi se intampla la fel. Nu stiu ce sa fac! Sorry! Asteapta putin si poate se rezolva! Eu am avut probleme cu TPU 2 saptamani!

| Dianne_9377 explică:

Mersii!
A functionat! love struck!