| Dani_3600 a întrebat:

Hey cu se primesc funditele?

Răspuns Câştigător
| CookieșiParty a răspuns:

Buna Dani! Ca sa poti sa primesti fundite trebuie sa raspunzi la intrebari.Doar ca trebuie sa fie si cel care a pus intrebarea de acord ca sa iti dea o funda. Funda este o multumire care inseamna ca ai ajutat o persoana. Uneori este cazul sa lingusesti.DU-te si uita-te la funditele mele, am lingusit pentru ele(sa te uiti la fundite te rog!)

*isi da ochii peste cap*

Trebuie ca sa pui raspunsuri pe placul utilizatorului ca sa iti dea funda.Eu ma gandesc ca esti nou de pui aceasta intrebare.Si trebuie ca sa raspunzi corect, fara injuraturi si fara cuvinte urate.Sa te uiti la colectia mea de fundite, caci o sa vezi cum trebuie sa procedezi. Unele intrebari sunt mai usoare.Mai bine te duci la Trivia/Amuzante, acolo gasesti intrebari foarte usoare.Si daca te duci la Comics va trebui sa spui ca acel comic este cel mai bun din lume, si ca ii acorzi nota zece.Chiar daca acel comic nu este pe placul tau, trebuie sa spui ca acel utilizator este cel mai talentat dintre cei mai buni.Si trebuie ca persoanele sa creada ce este adevarat.Si daca tu ai peste 1000 de fundite, poti sa fi Expert Tpu.Sa sti, eu pun raspunsuri in fiecare zi ca sa pot sa ajung Expert Tpu.Si sa stii ca poti sa dai doar o SINGURA fundita. Daca ai ales gresit, mai ai doar o scapare.Sa reclamezi la admini(sa le spui adminilor sa stearga intrebarea). Sper ca te am ajutat!

Pa, pa!

4 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Atunci cand raspunzi la o intrebare si cel care a pus intrebarea considera ca raspunsul tau este cel mai bun atunci iti poate acorda o fundita ceea ce face raspunsul tau castigator.

| AnaEindragostita a răspuns:

Bună pentru a primi funde (răspunsuri câştigătoare ) trebuie să fii de ajutor celui care a spus întrebarea
de ex
tu ai intrebat cumse primesc eu tiam spus ca trebuie sa ii fi de folos celui care a pus intrebarea pentru a primi fundă
deci... funda? laughing

| Malvina24 a răspuns:

Foarte frumos ca a fost infiintata si acesta categorie.O asteptam de mult.Vad ca s-au schimbat lucruri in bine cat timp am fost eu ''plecata'', bv.

| roxanneX a răspuns:

Buna ziua! Funditele se primesc in felul urmator:dand cele mai bune raspunsuri si corecte.Daca persoanele carora le-ai raspuns considera ca le-ai dat un raspuns bun si le-ai fost de ajutor te vor premia cu o fundita. Sper ca te-am ajutat. Spor la dat raspunsuri cat mai eficiente.