| RoxanaTrandafir a întrebat:

Hey,daca nu ai e-mailul confirmat maxim cate melodii poti sa ai in playlist?

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Câte vrei. În cazul răspunsurilor ai o restricţie (de 5-10).

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in playlist, poti adauga cata muzica doresti tu, rstrictia o ai doar la raspunsuri.
O zi buna sa aihappy

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Nu ai o restricţie a numărului de melodii din playlist.

Toate cele bune.

| alexs99 a răspuns:

Poti adauga oricate melodii in playlist chiar daca nu ai email-ul confirmat, dar ai o interdectie in ceea ce priveste numarul de raspunsuri acordate, poti da maxim 10 raspunsuri fara sa-ti confirmi email-ul.