| anonim_4396 a întrebat:

Hey, daca sterg o intrebare la care am dat funda, la persoana respectiva ii se anuleaza funda?

Răspuns Câştigător
| Rockart a răspuns:

Nu, doar dacă ceri tu asta printr-un mesaj la www.TPU.ro/contact să i se retragă funda şi să se acorde altcuiva.
Întrebarea se şterge din contul tău, pe site încă e vizibilă dar sub anonimat.

3 răspunsuri:
| hideaway a răspuns:

Întrebarea pe care zici că o "ștergi", este doar anonimizata. Adică o să apară "Anonim întreabă". Nu, fundă nu se anulează, doar că nimeni nu va mai știi cine a pus întrebarea. Atâta tot.

| Alyna36 a răspuns:

NU cred

| ItachiUchiha a răspuns:

Te duci la profilul tau si dai intrebarile mele si in dreapta iti arata sa stergi intrebarea si atunci poti sa o stergi. Funda.